Sportoviště a pronájem prostor

Tělovýchovná jednota Zdemyslice má k dispozici několik sportovních zařízení a dalších prostor. Kromě velkého a malého hřiště disponujeme zejména budovou Sokolovny, ve které se nachází tělocvična, sauna, klubovna a služební byt.

Pronájem tělocvičny

Je v hodná zejména pro sporty jako nohejbal, líný tenis, badminton, gymnastika, stolní tenis, jóga, aerobik, zumba či další rekreační cvičení. S úspěchem využíváme tělocvičnu také pro cvičení s dětmi.

V tělocvičně je k dispozici standardní vybavení jako např. žíněnky, náčiní na gymnastiku (kruhy, koza, bedna) či stoly na stolní tenis.

Cena: 100 Kč/hodina (pokud si pronajmete klubovnu a k ní tělocvičnu platíte za tělocvičnu paušál 300 kč/den)

Pronájem klubovny

Ideální prostor především pro společná posezení po sportovním výkonu v tělocvičně, stejně dobře ji ale můžete využít i na večírky, schůze, oslavy narozenin či jiná setkání.
K dispozici je výčepní zařízení, popřípadě grill.

Cena: 100 Kč/hodina, případně 1000 Kč/večer (je-li doba pronájmu více než 5 hodin).

Sokolovna TJ Zdemyslice

Sokolovna TJ Zdemyslice se nachází na adrese Zdemyslice 64. V budově Sokolovny se kromě tělocvičny nachází také klubovnaslužební byt, sauna a Fitness Focus.

V tělocvičně se konají pravidelná cvičení pro veřejnost (viz rozvrh).

Fitness

Fitness Focus se nachází v podkroví budovy Sokolovny.

Pro veřejnost je zpřístupněno několikrát týdně. Aktuální otvírací dobu najdete v rozvrhu cvičení, případně sledujte facebookovou stránku Fitness Focuss.

Sauna

V sauně se koná pravidelné saunování pro veřejnost - v tzv. "saunovací den" (viz rozvrh).

Kromě toho si můžete saunu pronajmout i v kterýkoli jiný den (včetně sobot a nedělí).

Více o pronájmu

Velké hřiště (fotbal)

Velké hřiště využívají především zdemysličtí fotbalisté.

V roce 2009 prošlo velké hřiště rozsáhlou rekonstrukcí, jejímž cílem bylo zejména zkvalitnění povrchu hřiště. Kromě instalace nového trávníku došlo během rekonstrukce k zavedení pravidelné umělé závlahy.

Na hřišti se nachází budova šaten a občerstvení a vedle ní i nově zbudované hřiště (pískoviště), které potěší zejména naše nejmenší fotbalové fanoušky.

Malé hřiště

Malé hřiště, které se nachází v těsné blízkosti velkého, se v minulosti využívalo např. pro různé sportovní akce pro děti, dívčí házenou či rekreační volejbal.