Pronájem tělocvičny a klubovny

TJ Zdemyslice (okres Plzeň-jih) umožňuje pronájem tělocvičny a klubovny v Sokolovně.

Ceník

Tělocvična: 100,- Kč/hodina.

Klubovna: 100,- Kč/hodina, případně 500,- Kč za celý večer (při pronájmu delším než 5 hodin).

Tělocvična

Tělocvična se nachází v Sokolovně TJ Zdemyslice na adrese: Zdemyslice 64, 336 01.

historie

Je v hodná zejména pro sporty jako nohejbal, líný tenis, badminton, gymnastika, stolní tenis, jóga, aerobik, Zumba či další rekreační cvičení. S úspěchem využíváme tělocvičnu také pro cvičení s dětmi.

V tělocvičně je k dispozici standardní vybavení jako např. žíněnky, náčiní na gymnastiku (kruhy, koza, bedna) či stoly na stolní tenis.

Klubovna

Klubovna TJ Zdemyslice může být ideální především pro společná posezení po sportovním výkonu v tělocvičně, stejně dobře ji ale můžete využít i na večírky, schůze, oslavy narozenin či jiná setkání.

K dispozici je výčepní zařízení, popřípadě grill.

Kde tělocvičnu i klubovnu najdete